• Friends: The Reunion

    ★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Homunculus

    ★★½

  • Red Dot

    ★½

  • Nocturne

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Black Box

    ★★½

  • The Paramedic

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Host

    ½

  • You Should Have Left

    ★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Fantasy Island

  • The Father

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Mosquito

    ★★★½

  • Underwater

    ★★½

  • The Grudge

    ★★

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • In the Tall Grass

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • The Wretched

    ★★

  • Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★★

  • Everybody's Everything

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • The Golden Glove

    ★★★

  • Share

    ★★

  • Goth Angel: The Story of Lil Peep

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • The Nun

  • Slender Man

    ½

  • The Meg

  • The Witch in the Window

    ★★½