• Squid Game

  • The Guilty

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★★★

  • Blue Miracle

    ★★★

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Great White

    ½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Pelé

    ★★★★

  • Red Dot

  • Wrong Turn

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Dig

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

  • Wet Willy

    ★★

  • Come Play

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Little Fish

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Ammonite

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★★★

  • Anelka: Misunderstood

    ★★★

  • Peninsula

    ★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Escape from Pretoria

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ½

  • Breaking Surface

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★½

  • Karakomik Filmler 2

    ★★★

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Gece Gelen: Cin Bebek

  • The Grudge

    ★★★

  • Dracula

    ★★★

  • Togo

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Trauma Center

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Pocket Hercules: Naim Suleymanoglu

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★

  • Coma

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Greatest Events of World War II in Colour

    ★★★★

  • Midway

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Comidark Films: In Between

    ★★★

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★★

  • The Spy

    ★★

  • Karakomik Filmler

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★

  • 10 Minutes Gone

    ★½