Barbara has logged 15 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Feel the Beat

Feel the Beat

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★½
Edit this entry  
27
Pacarrete

Pacarrete

2019
×
★★★★
Edit this entry  
26
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Au Revoir les Enfants

Au Revoir les Enfants

1987
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Gabriel and the Mountain

Gabriel and the Mountain

2017
×
★★★
Edit this entry  
13
Do the Right Thing

Do the Right Thing

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Murder!

Murder!

1930
×
★★★½
Edit this entry  
12
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
365 Days

365 Days

2020
×
½
Edit this entry  
09
Corpus Christi

Corpus Christi

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Last Days of American Crime

The Last Days of American Crime

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Partida

Partida

2019
×
★★★½
Edit this entry  
04
Intuition

Intuition

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Best of Enemies

The Best of Enemies

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry