Sort by

👽 Zara 👽 has logged 25 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Ambulance

The Ambulance

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Zara's Revenge

Zara's Revenge

1991
×
Read the review Edit this entry  
29
Prince of Darkness

Prince of Darkness

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Aelita: Queen of Mars

Aelita: Queen of Mars

1924
×
Read the review Edit this entry  
28
Benny & Joon

Benny & Joon

1993
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
The Carpenters...Space Encounters

The Carpenters...Space Encounters

1978
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
A Touch of a Butterfly

A Touch of a Butterfly

1972
×
Read the review Edit this entry  
24
Possibly in Michigan

Possibly in Michigan

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Annette

Annette

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Loud House Movie

The Loud House Movie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Descendants: The Royal Wedding

Descendants: The Royal Wedding

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
Castle Freak

Castle Freak

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1983
×
Read the review Edit this entry  
15
Mannequin Two: On the Move

Mannequin Two: On the Move

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Doorways To Danger

Doorways To Danger

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Biotherapy

Biotherapy

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Revolution - A Demonstration of the Video Toaster

Revolution - A Demonstration of the Video Toaster

1992
×
Read the review Edit this entry  
07
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Wormania

Wormania

1995
×
Read the review Edit this entry  
04
Let's Have Fun! At The Slush Puppie Factory

Let's Have Fun! At The Slush Puppie Factory

1996
×
Read the review Edit this entry  
03
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

1996
×
Read the review Edit this entry  
02
The World of Beanie Babies

The World of Beanie Babies

1998
×
Read the review Edit this entry  
01
Atlantis: The Lost Empire

Atlantis: The Lost Empire

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry