Sort by
  • Love & Death

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Karada

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

  • The Batman

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Hawkeye

  • Me & The Beasts

  • Encanto

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

  • Titane

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

  • Fear Street: 1994

  • Luca

  • Loki

  • Cruella

  • The Woman in the Window

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Queen's Gambit

  • Soul

    ★★★★

  • We Don't Deserve Dogs

    ★★★½

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • Stray

    ★★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • TFW No GF

    ★★