• Matches

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Midsommar

    ½

  • Shaft

    ★★★

  • Rim of the World

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • The Highwaymen

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Triple Frontier

  • Amundsen

    ★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★

  • I Am Mother

    ★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Checkered Ninja

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • The Grinch

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Louis & Luca: Mission to the Moon

    ★★★★

  • 22 July

    ★★½

  • The Quake

  • A Star Is Born

    ★½

  • The Equalizer 2

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★

  • Game Night

    ★★★

  • Opportunity Knocks

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Searching

  • The 12th Man

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • The Dark Tower

    ½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Boss Baby

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Moana

    ★★

  • Santa Swap: Merry Christmas Mr. Andersen

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • The King's Choice

    ★★½

  • Sing

    ★★★½

  • Pup Star

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • The Legend of Tarzan

  • Finding Dory

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Zootopia

    ★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Louis & Luca: The Big Cheese Race

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★

  • Doctor Proctor: Bubble in the Bathtub

    ★★★