• Vi är barn av vår tid - En film om Nationalteatern

    ★★★★

  • Into the Fog

    ★★★

  • Persona Non Grata

    ★★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • Flee

    ★★★★½

  • Radiograph of a Family

    ★★★

  • Tigers

    ★★★★½

  • True Mothers

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Mama

    ★★★★½

  • Tove

    ★★★½

  • Dear Comrades!

    ★★★

  • Rosa's Wedding

    ★★★

  • Sweat

    ★★★

  • Dating Amber

    ★★★★

  • Gagarine

    ★★★★

  • Digger

    ★★★

  • Undine

    ★★★★

  • Colombia in My Arms

    ★★½

  • The Father

    ★★★★★

  • The Killing of Two Lovers

    ★★★★

  • Inside the Diamond

    ★★★★

  • Psychosis in Stockholm

    ★★★

  • Merry Christmas, Yiwu

    ★★

  • Meanwhile on Earth

    ★★★½

  • Uncle

    ★★★★

  • England 79

    ★★★

  • Agnes Joy

    ★★★

  • Beyond the Horizon

    ★★★

  • Workforce

    ★★★½

  • Resin

    ★★★★

  • 1982

    ★★★½

  • And the Birds Rained Down

    ★★★½

  • The Personal History of David Copperfield

    ★★★★

  • Happy Birthday

    ★★★

  • Beware of Children

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Daniel

    ★★★★★

  • The Perfect Candidate

    ★★★½

  • The County

    ★★½

  • Lara

    ★★★½

  • Aga's House

    ★★★

  • Sibyl

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Little Joe

    ★★½

  • And Then We Danced

    ★★★★

  • Beanpole

    ★★★★½

  • A White, White Day

    ★★★★

  • A Brother’s Love

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★½

  • Scheme Birds

    ★★★★½

  • For Sama

    ★★★★½

  • Bait

    ★★★★★

  • Beyond The Visible - Hilma af Klint

    ★★★½

  • Reconstructing Utøya

    ★★★★

  • The Cake General

    ★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★½

  • Happy End

    ★★★★

  • The King's Choice

    ★★★★

  • Things to Come

    ★★

  • Perfect Strangers

    ★★★★

  • Taxi

    ★★★★

  • Tangerines

    ★★★★

  • The Match Factory Girl

    ★★★★

  • Natten är dagens mor

    ★★★★½

  • Midnight Cowboy

    ★★★½

  • The Seventh Seal

    ★★★★

  • It's a Wonderful Life

    ★★★★