• Fear Street: 1994

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Raising a School Shooter

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Bruno v Tyson

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • WandaVision

    ½

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Tremors: Making Perfection

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Old Guard

    ★½

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • 8:46

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Cursed Films

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★½

  • Louis Theroux: Selling Sex

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Invasion: Planet Earth

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • VFW

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Corpus Christi

    ★★★★

  • In Search of the Last Action Heroes

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★½

  • Rabid

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Vivarium

  • Point Blank

    ★★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Shaft

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Domino

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Diego Maradona

    ★★★★

  • Louis Theroux: Mothers on the Edge

    ★★★★

  • Wu-Tang Clan: Of Mics and Men

    ★★★★

  • Play or Die

    ½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • In Search of Darkness

    ★★½

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★½

  • Come to Daddy

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Furies

    ★★½