Sort by
  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Troll

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★

  • Viking

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • Ritual

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Fall

    ★★½

  • LOLA

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • The Artifice Girl

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • The Fifth Thoracic Vertebra

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Aurora's Sunrise

    ★★★

  • The Beasts

    ★★½

  • Close

    ★★

  • Stars at Noon

    ★★

  • Godland

    ★★½

  • Rebel

    ★★★★

  • Tori and Lokita

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Return to Seoul

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★½

  • Cairo Conspiracy

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • EO

    ★★★

  • The Eight Mountains

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★