Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Pearl

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★

  • xxxHOLiC

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★★

  • JANET JACKSON.

    ★★★★

  • Back to the Outback

    ★★★

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

    ★★½

  • The Girl Who Killed Her Parents

    ★★½

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • star-crossed: the film

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★

  • All the Crows in the World

    ★★★★★

  • Comedians

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★

  • Dustin

    ★★★½

  • Kiss Me Before It Blows Up

    ★★★½

  • Beira-mar

    ★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Frogs

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • Dragon Quest: Your Story

    ★★★½

  • Kiss of the Rabbit God

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • About Love

    ★★★★½

  • Matthias & Maxime

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • De Pernas pro Ar 3

    ★½

  • Cinderela Pop

    ★★½

  • So Long, My Son

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • Late Night

    ★★★½

  • Minha Vida em Marte

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Princess Switch

    ★★

  • Nappily Ever After

    ★★★½

  • Crô em Família

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Uma Quase Dupla

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Dear Ex

    ★★★★

  • Alex Strangelove

  • A Quiet Place

    ★★★

  • The Many Faces of Ito: The Movie

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★★½

  • Love Beats Rhymes

    ★★★

  • I Am Elizabeth Smart

    ★★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Justice League

  • Coco

    ★★★★½

  • Cherry Pop

    ★★

  • It

    ★★★½

  • Mary and the Witch's Flower

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • Whitney: Can I Be Me

    ★★★

  • Speech & Debate

  • Power Rangers

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★