Sort by

Levi has logged 13 entries for films during April 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Paddington

Paddington

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
Titanic

Titanic

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
08
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry