Sort by
  • Gran Turismo

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Barbie Epic Road Trip

  • Andor

    ★★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Monster High: The Movie

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • The Legacy of The Texas Chain Saw Massacre

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • The Blackening

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Pinocchio

    ★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★★

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Barbie: Mermaid Power

    ★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★½