• The Gingerweed Man

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • The Resonator: Miskatonic U

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★½

  • Christmas Crossfire

    ★★★★

  • Jiu Jitsu

    ★★★½

  • Barbie & Kendra Storm Area 51

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★½

  • Seized

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Humongous!

    ★★★★

  • The Doorman

    ★★★½

  • Vanguard

    ★★★½

  • Hello Again - A Wedding A Day

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Freaks – You're One of Us

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • After We Collided

    ★★★

  • Deliver Us from Evil

    ★★★★

  • Rapunzels Fluch

    ★½

  • Faking Bullshit

    ★★★½

  • Double World

    ★★★½

  • Detective Dee: Solitary Skies Killer

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ★★★

  • Becky

    ★★★★½

  • Debt Collectors

    ★★★★

  • Barbie & Kendra Save the Tiger King

    ★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • Lebendig skalpiert

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Corona Zombies

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★½

  • The Kangaroo Chronicles

    ★★★

  • Goethes Faust

    ★★★★½

  • Time to Hunt

    ★★★★

  • Die Papsttochter

    ★★

  • Fantasy Island

    ★★★½

  • Goblin Slayer: Goblin's Crown

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Kartoffelsalat 3 - Das Musical

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Deep Logic

    ★★

  • Secret Zoo

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • The Island of Giant Insects

    ★★★½

  • My Spy

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★★

  • The Grudge

    ★★

  • Cat's Home

    ★★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★

  • Ashfall

    ★★★½

  • Cats

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Yummy

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★★½

  • Black Christmas

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Commando 3

    ★★★★

  • Nocta

    ★★★½

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Necropolis: Legion

    ★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Dead Butterfly: The Prophecy of Suffering Bible

    ★★★

  • Labyrinth of Cinema

    ★★★★★

  • Drive

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Ip Man and Four Kings

    ★★