Sort by
  • Fighter

    ★★★½

  • Guntur Kaaram

    ★★½

  • The Beekeeper

    ★★

  • Dunki

    ★★½

  • Neru

    ★★★

  • Salaar: Part 1 - Ceasefir

    ★★★

  • Anyone But You

    ★★½

  • Hi Nanna

    ★★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★★★

  • Animal

    ★★★½

  • Tiger 3

    ★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Bhagavanth Kesari

    ★★★

  • Leo

    ★★★½

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Kannur Squad

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Expend4bles

  • The Contestant

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • Saltburn

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Bhola Shankar

    ½

  • Jailer

    ★★★½

  • Heart of Stone

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Maaveeran

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Neeyat

    ★★

  • Hidden Strike

    ★½

  • Called to Duty

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Adipurush

    ½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • The Flash

    ★½

  • Meg 2: The Trench

  • Bloody Daddy

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Kathal

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Custody

    ★★

  • White Men Can't Jump

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Mother

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Kisi Ka Bhai... Kisi Ki Jaan

    ½

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

  • Ghosted

    ★½

  • Chupa

    ★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Paint

    ★½

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Pathu Thala

    ★★½

  • Bholaa

    ★★½

  • Dasara

    ★★★½

  • Simulant

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Purusha Pretham

    ★★★★