Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Demonic Toys: Jack-Attack

    ★★★★

  • Waking Nightmare

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

    ★★

  • Violent Night

    ★★★★★

  • Baby Oopsie 3: Burn Baby Burn

    ★★

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Vengeance 2: Bloodlines

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Shark Side of the Moon

  • Prey

    ★★★★

  • Baby Oopsie 2: Murder Dolls

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Eternals

  • Slumber Party Massacre

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Hellbender

    ★★★★

  • Baby Oopsie

    ★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Loki

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★