Sort by
  • Missing

    ★★★

  • Plane

    ★★

  • This Place Rules

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Significant Other

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Blood Relatives

    ★★★½

  • Smile

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Beast

    ★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • They/Them

    ½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

  • Morbius

    ½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • No Exit

    ★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dog

    ★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Nanny

    ★★★★

  • Breaking

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★