• Hawkeye

    ★★★★

  • Rocky IV: Rocky Vs. Drago – The Ultimate Director's Cut

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Making of ROCKY VS. DRAGO by Sylvester Stallone

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Duel

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • BELLE

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Tomorrow's Leaves

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Pompo: The Cinéphile

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • The Unholy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • The House That Cat Built

    ★★★★

  • On a Roll

    ★★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½