Sort by
  • Strange Way of Life

    ★★

  • The Mother

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Teen Wolf: The Movie

  • There's Something Wrong with the Children

  • Babylon

    ★★★★★

  • Harry & Meghan

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • The Inhabitant

    ½

  • The Visitor

  • Significant Other

    ★★

  • Halloween Ends

    ½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Devil's Workshop

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ½

  • Venus

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★

  • My Policeman

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★

  • The Next 365 Days

  • Of an Age

    ★★★

  • Prey

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Skinamarink

    ★★

  • They/Them

    ½

  • Glorious

    ★½

  • Nope

    ★★★

  • Horseplay

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Halftime

    ★★★★★

  • Swallowed

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • EO

    ★★★½