Matt has logged 10 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Pittori di provincia (I Macchiaioli)

Pittori di provincia (I Macchiaioli)

1953
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Thieves

The Thieves

1959
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Come to Daddy

Come to Daddy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Fiancée of Dracula

Fiancée of Dracula

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Lighthouse

The Lighthouse

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Men in Black 3

Men in Black 3

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Demoniacs

The Demoniacs

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Nude Vampire

The Nude Vampire

1970
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Good Manners

Good Manners

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry