Sort by
  • Kötüyü Kırmak

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • My Apologies

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Alice The Musical

    ★★★

  • The Magician's Elephant

    ★★

  • Kill Boksoon

    ★★★½

  • The Glory

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Scrooge: A Christmas Carol

  • The Garage

    ★★½

  • Slumberland

  • The School for Good and Evil

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • hell is empty, all the devils are here

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • The Menu

    ★★★★

  • Cars on the Road

    ★★★★

  • Pinocchio

  • Pearl

    ★★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • DC League of Super-Pets

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • The Sea Beast

  • Lightyear

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★★★

  • Burning Days

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Blueming

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Kotaro Lives Alone

    ★★★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

  • Business Proposal

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

  • Dilber Ay: Küçük Dev Kadın

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Dayı: Bir Adamın Hikâyesi

  • Brother in Love 2

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ½

  • Eternals

  • Encanto

  • The King's Affection

  • The Addams Family 2

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The Ingenuity of the Househusband

  • Hometown Cha-Cha-Cha

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Suicide Squad

  • Old

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★

  • The Tomorrow War