• About Dry Grasses

    About Dry Grasses

    ★★★½

    annem: arkadaslarinin yaninda ortamda nuri bilge ceylan izledim demek icin izliyosun dimi
    ben: evet anne
    annem: aferin kizim bunu bizimle yaptigin icin gurur duyuyorum seninle
    ben: o zaman zeki demirkubuz da izleyelim sizinle
    babam: HAYIR [ayaklanir]
    annem: aferin izleyelim hep boyle

    babami cok seviyorum iyi aksamlrdilerim

  • The Royal Tenenbaums

    The Royal Tenenbaums

    ★★★★½

    ive had a rough year dad sahnesinde her seferinde aglamam saka mi

  • The Handmaiden

    The Handmaiden

    ★★★★

    adam smut okumayi etkinlik haline getirmis. kral mk

  • Three Thousand Years of Longing

    Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

    TÜRKIYE MENTIONED????🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
    istanbul ile ilgili aslinda o kadar hikaye falan var ki keske daha cok ilgi olsa ve daha fazla sey cekseler cok uzuluyorum😞

  • Elemental

    Elemental

    ★★★★

    YASLI BI ADAM OLUM DOSEGINDE ASIK OLDUGU YAZI HATIRLAR. KIZ COK GUZELMIS AMA O GENCMIS VE KORKUYORMUS. YAZIN KESINLIKLE TEKRAR GELECEGINI DUSUNEREK ONA ACILMAMIS AMA YAZ GELMEMIS. 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  • Jujutsu Kaisen 0

    Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

    gojo ve geto opusseydi dunyamiz 🥰🦆🤩🙈🏳️‍🌈💅💜❤️🌺🌅✨💫

  • Girl, Interrupted

    Girl, Interrupted

    ★★★★½

    yari sarhos kafa + mide bulantisi ile izlendi. hos geldin 2014 👍

  • Dayış Kulübü

    Dayış Kulübü

    ★★★★★

    haci haciyi mekkede, hoca hocayi tekkede, dayi dayiyi dakkada bulurmus

  • The Strange Thing About the Johnsons

    The Strange Thing About the Johnsons

    tam aileyle izlemelik cok tatli bir film❤️❤️

  • Naked

    Naked

    ★★★½

    david thewlis susmak bilmedin amina koyim senin diye sovmeye baslarken aslinda adamin ayni ben oldugunu ve cok annoying bir person oldugumu anladim👍 ayrica aksani yuzunden az kalsin mouse kablosuyla kendimi bogacaktim

  • Mortal World 2

    Mortal World 2

    ★★★★

    DUNDAR DUNDAR DUNDAR DINC DUNDAR DINC DUNDAR DINC

  • Dune

    Dune

    ★★★★

    naked oscar isaac save me