Sort by
  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Like Father

    ★★★★★

  • Tau

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Tag

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★★★★

  • The Honor List

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Dude

    ★★★★★

  • Alex Strangelove

    ★★★★★

  • Midnight Sun

    ★★★★★

  • Elizabeth Harvest

    ★★★★★

  • Stranger in My Pocket

    ★★★★★

  • Tully

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★★

  • Deliha 2

    ★★★★★

  • Hot Sweet Sour

    ★★★★★

  • Poyraz Karayel: Küresel Sermaye

    ★★★★★

  • The Other

    ★★★★★

  • My Brother 2

    ★★★★★

  • Ayla: The Daughter of War

    ★★★★★

  • The Mountain Between Us

    ★★★★★

  • Custody

    ★★★★★

  • It

    ★★

  • #realityhigh

    ★★★★★

  • Küçük Ortak

    ★★★★

  • Rough Night

    ★★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★★★

  • Everything, Everything

    ★★★★★

  • Endless Love

    ★★★★★

  • The Boss Baby

    ★★★★★

  • New Trial

    ★★★★★

  • To the Bone

    ★★★

  • Before I Fall

  • Bad Boy

    ★★★★★

  • Welcome Back

    ★★★★★

  • Hesapta Aşk

    ★★★★★

  • For Both of Us

    ★★★★★

  • Brain on Fire

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • XOXO

    ★★★

  • Second Chance

    ★★★★★

  • Finding Dory

    ★★★★★

  • Girl Flu.

    ★★★★★

  • Fucking Berlin

    ★★★★★

  • Me Before You

    ★★★★★

  • The Day Will Come

    ★★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★★★

  • How to Be Single

    ★★★★★

  • Tallulah

    ★★★★★

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★★

  • Everything Is Love

    ★★★★★

  • My Brother

    ★★★★★

  • Husband Factor: Resurrection

    ★★★★★

  • Prem Ratan Dhan Payo

    ★★★★★

  • Look Who's Back

    ★★

  • Room

    ★★★★★

  • What's Left of You

    ★★★★★

  • The Longest Ride

    ★★★★★

  • Husband Factor

    ★★★★★

  • Frozen Fever

    ★★★★★

  • Cute and Dangerous

    ★★★★★

  • Love Like You

    ★★★★★

  • Seni Seviyorum Adamım

    ★★★★★

  • Love, Rosie

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Boyhood

    ★★★★★

  • Halam Geldi

    ★★★★★

  • The Field: Violence, Hip-Hop & Hope In Chicago

  • Hope

    ★★★★★