• Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Us

    ★★★★

  • Good Boys

    ★★★½

  • Escape Room

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Halloween

    ★★½

  • The Predator

    ★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Tag

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Rampage

    ★½

  • Truth or Dare

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Blockers

    ★★★

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Den of Thieves

    ★★★

  • Justice League

  • The Babysitter

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★½

  • The Ritual

    ★★★

  • It

    ★★★★½

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★★★

  • American Made

    ★★★★

  • The Dark Tower

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Baywatch

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Terrifier

    ★★

  • Split

    ★★★★½

  • War Dogs

    ★★★★

  • Ghostbusters

  • Now You See Me 2

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★

  • Hush

    ★★

  • London Has Fallen

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★