Brandon has logged 12 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
They Came Together

They Came Together

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Akira

Akira

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hostel: Part II

Hostel: Part II

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Hostel

Hostel

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Buffalo '66

Buffalo '66

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
How High

How High

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Half Baked

Half Baked

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Nausicaä of the Valley of the Wind

Nausicaä of the Valley of the Wind

1984
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry