Sort by
  • The Machine

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Talkin' To Myself

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Pathaan

    ★★★★

  • Full River Red

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • The Big 4

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Whina

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Survival of Kindness

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

  • Amsterdam

    ★½

  • Do Revenge

    ★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Saint Omer

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Autobiography

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★

  • Beast

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Tinnitus

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • The Princess

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • No Dogs or Italians Allowed

    ★★★½

  • Woman on the Roof

    ★★

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • White Elephant

    ★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Interceptor

    ★★★

  • Leila's Brothers

    ★★★★½