• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Polar

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★★

  • The Commuter

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★

  • American Made

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Team Thor: Part 2

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★

  • Wind River

    ★★★★

  • Collateral Beauty

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • The Lost City of Z

    ★★

  • Split

    ★★★★

  • Snowden

    ★★★

  • The Magnificent Seven

    ★★★★★

  • The Founder

    ★★★★

  • Team Thor: Part 1

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Get a Job

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★

  • Triple 9

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★★★

  • In the Heart of the Sea

    ★★★★★

  • Burnt

    ★★

  • Trumbo

    ★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★

  • Steve Jobs

    ★★

  • Room

    ★★★★

  • Fantastic Four

  • Ant-Man

    ★★★