• The Fifth Element

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • The Impossible

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • 2012

    ★★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fury

    ★★★★

  • Catch Me If You Can

    ★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Face/Off

    ★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★