Sort by
  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • Hellraiser

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

  • Bros

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Bones and All

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

  • Not Okay

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Fire Island

  • Elvis

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • No Exit

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Marry Me

    ★★★½

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • No Time to Die

  • The Black Phone

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Last Duel

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Titane

  • Lamb

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Swan Song

  • Zack Snyder's Justice League

  • The Dry

  • Happiest Season

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • French Exit

  • Freaky

    ★★★½

  • Ammonite

  • The Devil All the Time

    ★★

  • Tenet

  • After We Collided

    ½

  • The Kissing Booth 2

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • The High Note

    ★★★

  • The Hunt

    ★★½

  • Emma.

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Possessor

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Spree

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★