Sort by
  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • The Menu

    ★★★

  • Pinocchio

    ★½

  • Pearl

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Lair

    ★½

  • I Came By

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • No Exit

    ★★½

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Watcher

  • Scream

    ★★★½

  • Shane

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Nightbooks

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Count Me In

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Mad God

  • Free Guy

    ★★★

  • The Cursed

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★