Sort by
  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Light & Magic

  • Nope

    ★★★★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Sirens

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Encanto

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Old

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • JFK Revisited: Through the Looking Glass

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½