Sort by

Beau has logged 17 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Fred 2: Night of the Living Fred

Fred 2: Night of the Living Fred

2011
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Eyes Without a Face

Eyes Without a Face

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Freddy's Dead: The Final Nightmare

Freddy's Dead: The Final Nightmare

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
Edit this entry  
19
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Truth

The Truth

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Invisible Life

Invisible Life

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
A Hidden Life

A Hidden Life

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

A Nightmare on Elm Street: The Dream Child

1989
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Quinoa

Quinoa

2007
×
Read the review Edit this entry  
10
Joe Pera Talks You to Sleep

Joe Pera Talks You to Sleep

2016
×
Read the review Edit this entry  
10
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
A Grand Day Out

A Grand Day Out

1989
×
Read the review Edit this entry  
04
A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry