Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • Ghosted

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Suzume

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • The Independent

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • The Redeem Team

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Devotion

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • Flight/Risk

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★

  • Athena

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★