becky has logged 26 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Robin Hood: Men in Tights

Robin Hood: Men in Tights

1993
×
★★★½
Edit this entry  
29
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Derren Brown: Fear and Faith

Derren Brown: Fear and Faith

2012
×
★★★★
Edit this entry  
25
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
24
Derren Brown: Svengali

Derren Brown: Svengali

2013
×
★★★½
Edit this entry  
20
Derren Brown: Behind the Mischief

Derren Brown: Behind the Mischief

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Derren Brown: Enigma

Derren Brown: Enigma

2011
×
★★★
Edit this entry  
18
Derren Brown: Apocalypse

Derren Brown: Apocalypse

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Derren Brown: An Evening of Wonders

Derren Brown: An Evening of Wonders

2009
×
★★★½
Edit this entry  
14
Derren Brown: Hero at 30,000 Feet

Derren Brown: Hero at 30,000 Feet

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Derren Brown: The System

Derren Brown: The System

2008
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Derren Brown: Something Wicked This Way Comes

Derren Brown: Something Wicked This Way Comes

2006
×
★★★
Edit this entry  
08
Derren Brown: The Heist

Derren Brown: The Heist

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Derren Brown: The Gathering

Derren Brown: The Gathering

2005
×
★★★
Edit this entry  
08
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Derren Brown: Messiah

Derren Brown: Messiah

2005
×
★★½
Edit this entry  
07
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★½
Edit this entry  
06
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★
Edit this entry  
06
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★½
Edit this entry  
06
Twilight

Twilight

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Freddy vs. Jason

Freddy vs. Jason

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Derren Brown Plays Russian Roulette Live

Derren Brown Plays Russian Roulette Live

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Derren Brown: Séance

Derren Brown: Séance

2004
×
★½
Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
Matilda

Matilda

1996
×
★★★★
Read prior review Edit this entry