Sort by
  • Last Call for Istanbul

    ★★★½

  • Schadenfreude

    ★★★★★

  • Condition for Tolerance

    ★★★★★

  • Barbie

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • About Dry Grasses

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★½

  • Burning Days

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Swarm

  • EO

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Deep Water

    ★★★

  • X

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Kerr

    ★★★

  • Happening

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • F9

    ½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass