Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • You People

    ★★★½

  • This Place Rules

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Billie Eilish: Live at the O2

    ★★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • Where the Crawdads Sing

  • Spirited Away: Live on Stage

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • A Day in Ghana with Kendrick Lamar

  • Lightyear

    ★★★

  • We Cry Together

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dog

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong