BeefSquash has logged 28 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Man in the Iron Mask

The Man in the Iron Mask

1998
×
★★★½
Edit this entry  
30
A Million Ways to Die in the West

A Million Ways to Die in the West

2014
×
½
Edit this entry  
28
Men, Women & Children

Men, Women & Children

2014
×
★★★
Edit this entry  
28
The Quick and the Dead

The Quick and the Dead

1995
×
★★★½
Edit this entry  
28
One & Two

One & Two

2015
×
★★
Edit this entry  
28
Room

Room

2015
×
★★★★
Edit this entry  
27
Celebrity

Celebrity

1998
×
★★★½
Edit this entry  
27
Loving Leah

Loving Leah

2009
×
½
Edit this entry  
27
Love the Coopers

Love the Coopers

2015
×
★★★
Edit this entry  
27
The Taking of Deborah Logan

The Taking of Deborah Logan

2014
×
★★
Edit this entry  
24
Fruitvale Station

Fruitvale Station

2013
×
★★★★
Edit this entry  
22
Worst Friends

Worst Friends

2014
×
Edit this entry  
21
Poison Ivy

Poison Ivy

1992
×
★★½
Edit this entry  
20
Orgazmo

Orgazmo

1997
×
★★
Edit this entry  
19
J. Edgar

J. Edgar

2011
×
★★
Edit this entry  
18
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★
Edit this entry  
17
Don's Plum

Don's Plum

2001
×
★★★½
Edit this entry  
14
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
★★★
Edit this entry  
13
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★
Edit this entry  
13
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★★
Edit this entry  
12
Walk Hard: The Dewey Cox Story

Walk Hard: The Dewey Cox Story

2007
×
★★½
Edit this entry  
11
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Edit this entry  
09
Paprika

Paprika

2006
×
★★★½
Edit this entry  
08
Salò, or the 120 Days of Sodom

Salò, or the 120 Days of Sodom

1975
×
Read the review Edit this entry  
08
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★½
Edit this entry  
03
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Thinning: New World Order

The Thinning: New World Order

2018
×
Edit this entry  
01
The Thinning

The Thinning

2016
×
Edit this entry