Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • The Noel Diary

  • Disenchanted

    ★★★

  • Christmas with You

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Slumberland

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • My Policeman

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Pinocchio

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Cold Little Bird

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★★

  • Purple Hearts

    ½

  • Not Okay

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • The Wonderful Summer of Mickey Mouse

  • Persuasion

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★½

  • Don't Make Me Go

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

  • We Cry Together

  • Fire Island

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Close

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★