Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
05
Pamela, A Love Story

Pamela, A Love Story

2023
×
★★½
Edit this entry  
31
Guglhupfgeschwader

Guglhupfgeschwader

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
Caveman

Caveman

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Babylon

Babylon

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Copenhagen Cowboy

Copenhagen Cowboy

2023
×
★★★
Edit this entry  
14
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Outfit

The Outfit

2022
×
★★★★
Edit this entry  
11
Breaking

Breaking

2022
×
★★½
Edit this entry  
10
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★½
Edit this entry  
29
The Bad Guys

The Bad Guys

2022
×
★★½
Edit this entry  
29
The Contractor

The Contractor

2022
×
★★★½
Edit this entry  
29
Last Seen Alive

Last Seen Alive

2022
×
★★½
Edit this entry  
24
Dog

Dog

2022
×
★★★½
Edit this entry  
16
Guillermo del Toro's Pinocchio

Guillermo del Toro's Pinocchio

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Rhinegold

Rhinegold

2022
×
★★★½
Edit this entry  
12
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Decision to Leave

Decision to Leave

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Cha Cha Real Smooth

Cha Cha Real Smooth

2022
×
★★★
Edit this entry  
29
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Guardians of the Galaxy Holiday Special

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Is That Black Enough for You?!?

Is That Black Enough for You?!?

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mad Heidi

Mad Heidi

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Spirited

Spirited

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Killer Sally

Killer Sally

2022
×
★★★½
Edit this entry  
17
Glass Onion: A Knives Out Mystery

Glass Onion: A Knives Out Mystery

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★½
Edit this entry  
13
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★
Edit this entry  
10
White Noise

White Noise

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Wendell & Wild

Wendell & Wild

2022
×
★★★½
Edit this entry  
29
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★
Edit this entry  
27
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Holy Spider

Holy Spider

2022
×
★★★
Edit this entry  
26
She Said

She Said

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Menu

The Menu

2022
×
Read the review Edit this entry  
18
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Armageddon Time

Armageddon Time

2022
×
★★★½
Edit this entry  
17
Resurrection

Resurrection

2022
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Munsters

The Munsters

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
14
Hocus Pocus 2

Hocus Pocus 2

2022
×
★★★
Edit this entry  
11
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★★½
Edit this entry  
07
Hellraiser

Hellraiser

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Werewolf by Night

Werewolf by Night

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
All Quiet on the Western Front

All Quiet on the Western Front

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Greatest Beer Run Ever

The Greatest Beer Run Ever

2022
×
★★½
Edit this entry  
29
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry