BeHaind has logged 15 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Capernaum

Capernaum

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Hollywoodtürke

Hollywoodtürke

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
29
Bloodline

Bloodline

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The White Tiger

The White Tiger

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Run

Run

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Kickboxer: Retaliation

Kickboxer: Retaliation

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★★½
Edit this entry  
10
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Les Misérables

Les Misérables

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
Edit this entry  
02
His House

His House

2020
×
★★★
Edit this entry