Sort by
  • Rambo

    ★★★

  • RRR

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • The Golden Child

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Zodiac

    ★★★★

  • The Thirteenth Floor

    ★★★

  • Adventures in Babysitting

    ★★★½

  • Sinister

    ★★½

  • X

    ★★

  • Firestarter

    ★½

  • Romeo + Juliet

    ★★

  • Species II

    ★½

  • Species

    ★★½

  • The Rules of Attraction

    ★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Spider-Man 3

    ★★½

  • Navalny

    ★★½