Sort by
  • Casino

    ★★★★★

  • Children of Men

    ★★★★★

  • Die Hard

    ★★★★★

  • The Twelve Tasks of Asterix

    ★★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Partly Cloudy

    ★★★★★

  • First Man

    ★★★★★

  • Mad Max 2

    ★★★★★

  • The NeverEnding Story

    ★★★★★

  • Rambo III

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • E.T. the Extra-Terrestrial

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • Braveheart

    ★★★★★

  • RoboCop

    ★★★★★

  • Princess Mononoke

    ★★★★★

  • The Fly

    ★★★★★