isa has logged 19 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Peter Pan

Peter Pan

1953
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Break the Silence: The Movie

Break the Silence: The Movie

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Adrift

Adrift

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
A Walk to Remember

A Walk to Remember

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Game of Thrones: The Last Watch

Game of Thrones: The Last Watch

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Meet the Robinsons

Meet the Robinsons

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sinister

Sinister

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Mulan

Mulan

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ella Enchanted

Ella Enchanted

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry