bellamyblameme has logged 30 entries for films during September 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Horns

Horns

2013
×
★★★½
Edit this entry  
30
Head Count

Head Count

2018
×
★★★½
Edit this entry  
29
All That We Destroy

All That We Destroy

2019
×
★★★
Edit this entry  
29
In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Prey

Prey

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Doom: Annihilation

Doom: Annihilation

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ma

Ma

2019
×
★★★
Edit this entry  
25
Rambo: Last Blood

Rambo: Last Blood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Crawl

Crawl

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Overlord

Overlord

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
A Scanner Darkly

A Scanner Darkly

2006
×
★★★½
Edit this entry  
19
Haunt

Haunt

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Haunt

Haunt

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
X-Men: First Class

X-Men: First Class

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Fanatic

The Fanatic

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
Edit this entry  
07
The Fanatic

The Fanatic

2019
×
Read prior review Edit this entry  
06
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

2002
×
Edit this entry  
06
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

1999
×
Edit this entry