Sort by
  • The Trap

    ★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • The Bikeriders

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

  • Mia's Mission

  • Call Me Kate

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

  • Pennies from Heaven

    ★★

  • Being Mary Tyler Moore

  • I Used to Be Funny

    ★★★

  • Problemista

    ★★★½

  • With Love and a Major Organ

    ★★½

  • Chronicles of a Wandering Saint

    ★★½

  • Mustache

    ★★★½

  • Raging Grace

    ★★★★

  • Cora Bora

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★

  • The Flute

    ★★½

  • Appendage

    ★★★½

  • Sister & Sister

    ★★★★

  • Molli and Max in the Future

    ★★½

  • Parachute

    ★★

  • Self Reliance

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Late Bloomers

    ★★

  • National Anthem

    ★★★★

  • The Taste of Mango

    ★★★★

  • Reality

    ★★★

  • Joan Baez: I Am a Noise

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Fremont

    ★★★★

  • Furies

    ★★★½

  • Babylon

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Monolith

    ★★★★

  • Revival69: The Concert That Rocked the World

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Emily

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • The Last Movie Stars

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Fifth Thoracic Vertebra

  • Persuasion

    ★★