Sort by

belledusoir has logged 10 entries for films during March 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Mickey and the Bear

Mickey and the Bear

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Jaws

Jaws

1975
×
★★★½
Edit this entry  
25
Daisy Jones & the Six

Daisy Jones & the Six

2023
×
★★★★
Edit this entry  
23
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★
Edit this entry  
22
Bonnie & Clyde

Bonnie & Clyde

2013
×
★★★½
Edit this entry  
16
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★½
Edit this entry  
15
The Prince and the Showgirl

The Prince and the Showgirl

1957
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
10
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★
Edit this entry  
08
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Edit this entry