Sort by
  • Black Clover: Sword of the Wizard King

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Elvis

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Downton Abbey: A New Era

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Black Widow

  • Loki

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Enola Holmes

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • The Good Liar

    ★★★½

  • Frozen II

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★

  • The Irishman

  • Downton Abbey

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Hustlers

  • The Platform

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Ad Astra

  • Angel Has Fallen

  • Ready or Not

    ★★★

  • Crawl

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far from Home

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Murder Mystery

  • The Hustle

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ½

  • Aquaman

    ★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Venom

    ★★½

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • The Nun

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • The Meg

    ★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • Jurassic World: Fallen Kingdom