Belu has logged 14 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Haywire

Haywire

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
On Probation

On Probation

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Rover

The Rover

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Madonna: The Confessions Tour

Madonna: The Confessions Tour

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Top Secret!

Top Secret!

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
True Romance

True Romance

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Anger Management

Anger Management

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Madonna: Sticky & Sweet Tour

Madonna: Sticky & Sweet Tour

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry