Sort by
  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Smile

    ★½

  • Bring It On: Cheer or Die

    ★★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • My Son Hunter

    ½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Clerks III

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • They/Them

    ★★★

  • House of Darkness

    ★★★

  • Glorious

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • American Carnage

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★★½

  • Black Bird

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Revealer

    ★★

  • Abandoned

    ★★

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Who Invited Them

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • The Aviary

    ★★½

  • The Offer

  • Memory

    ★★

  • Choose or Die

    ★★

  • Metal Lords

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Madelines

    ★★★

  • Night's End

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★★

  • Umma

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Hypochondriac

    ★★★★