Benjamin Pacheco has logged 16 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Some Guy Who Kills People

Some Guy Who Kills People

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Close

Close

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Creep

Creep

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The One I Love

The One I Love

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Security

Security

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Napoleon Dynamite

Napoleon Dynamite

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Happening

The Happening

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Hannibal

Hannibal

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Green Room

Green Room

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hush

Hush

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Nacho Libre

Nacho Libre

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry