Sort by
  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • The Valet

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Windfall

    ★★

  • Gasoline Alley

    ★½

  • Kimi

    ★★★

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

    ★½

  • WarHunt

    ★★

  • Fresh

    ★★★

  • Gold

    ★★★

  • Scream

    ★★★

  • American Siege

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • Father Christmas Is Back

  • Christmas vs. The Walters

    ★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Munich: The Edge of War

    ★★★

  • Photocopier

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Silent Night

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • The Gateway

    ★½

  • Cyrano

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • After We Fell

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Demonic

    ★½

  • Raging Fire

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★½

  • Midnight in the Switchgrass

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Italian Studies

    ★½

  • Rogue Hostage

    ★½

  • See for Me

    ★★½

  • Out of Death

    ★½

  • I Am All Girls

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Oxygen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Vanquish

  • Bad Trip

    ★★★

  • Witch Hunt

    ★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★